Zespół muzyczny SIUHAJE składa się z muzyków posiadających wieloletnie doświadczenie zarówno wokalne jak i instrumentalne. SIUHAJE to podhalański zespół folkowy wykonujący i tworzący tradycyjną muzykę góralską w połączeniu z brzmieniami muzyki nowoczesnej. Nasz repertuar stanowi mieszankę wielu stylów muzycznych, w związku z czym każdy u nas znajdzie coś dla siebie. Wykonujemy przeboje polskie oraz zagraniczne, począwszy od lat 60-tych aż do muzyki współczesnej. Nasz repertuar jest ciągle wzbogacany o nowe i aktualne pozycje muzyczne. Muzyka jest dla nas pasją i zabawą w najlepszym wydaniu, dlatego czerpiemy z niej radość przenosząc ją na naszych słuchaczy.

SIUHAJE to przede wszystkim kapela góralska, zapewniająca niepowtarzalną i w pełni profesjonalną oprawę każdego wesela. Bogate brzmienie naszych instrumentów smyczkowych sprawia, że każda impreza może być odpowiednio zaakcentowana, unikatową muzyką góralską. "Folklor nam w duszach gra"..... - tak można określić nasze pełne zaangażowanie w kulturę i tradycję Podhala. Tak więc jeżeli szukają Państwo zespołu weselnego - to właśnie trafiliście! Gwarantujemy 100% udanej zabawy, każdorazowo zapewniamy niezapomnianą i pełną wrażeń zabawę do białego rana. Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu spełnimy Wasze wszelkie oczekiwania. Spotkanie z nami utkwi na długo w Państwa pamięci i pozostawi wiele miłych i radosnych wspomnień. Albowiem zadowolenie oraz pełną satysfakcję naszych odbiorców stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

Ze względu na miejsce naszego zamieszkania, najczęściej można usłyszeć nas w Małopolsce ( Nowy Targ, Zakopane ), oczywiście na życzenie gramy na terenie całej Polski.

SIUHAJE to "prawdopodobnie" najlepszy zespół na Podhalu.
Nasza specjalność to: wesela, koncerty, studniówki, imprezy plenerowe, bale karnawałowe, Sylwestrowe czy Andrzejkowe.